+90 216 224 2450
Hesap Bilgileri Bağış Yap

Afrika Giyim Paketi

Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği olarak, siz kıymetli bağışçılarımız ile birlikte Dünyanın ve Türkiye’mizin her bir tarafında yaşayan mağdur, yoksul, kimsesiz, yaşam mücadelesi veren Müslümanlar için gönüllü şekilde hiçbir çıkar gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız yardımlarınızı doğru yerlere, doğru kişilere ulaştırmak ve gelecek nesiller için daha iyi bir ortam oluşturmak. İnsanların hayatlarına beraber dokunalım Afrika Yardım kampanyalarımıza sizde dahil olun, birçok hastalıkla mücadele eden, susuzluk çeken bu güzel kardeşlerimize ulaşmak için sizde bir adım atın.

Giyim Paket Desteği

Şefkat Eli olarak, Amacımız Afrika'da çok zor şartlar altında yaşamını sürdüren, kardeşlerimize bir nebze olsun katkı sağlayarak daha güzle yaşam şartları sunmak. Bu insanların daha temiz, daha güzel yaşam sürmeleri, için Giyim Paketi desteği sağlıyoruz. Sizde bu yardıma ortak olmak için bizimle iletişime geçebilir ve bağış yapabilirsiniz. Çok fazla ihtiyaçları olan ve zor şartlarda yaşayan kardeşlerimiz sizin sayenizde daha güzel bir yaşam sürebilir, onları bu ufacık bağışlarınız ile çok mutlu edebilirsiniz.

Düzenlediğimiz yardım kampanyaları ile muhtaç kimselerin hayatlarına dokunmak istiyoruz. Sizde kampanyalarımıza destek vererek, yetim, öksüz ve yardıma muhtaç kişilere elbise desteği sağlayabilirsiniz. Kara Kıta Afrika’nın masum yürekli çocuklarının giyimlerine destek olabilir onları mutlu edebilirsiniz. Yolunuzu gözleyen bir çift göz ve sizi kurtuluş olarak gören onlarca yetim, “Umutsuzlara Ümit, Yetimlere Tebessüm Olma Vakti.“

YARDIMLARIMIZ

Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği olarak, tüm ihtiyaç sahiplerine çeşitli projeler yaparak ulaşmaya çalışıyoruz. Giyim, sağlık, yiyecek ve daha birçok konuda sizin desteğinizle ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Elinizden geldiği kadar sizde bu yardımlarımıza destek sağlayabilir, hiç görmediğiniz kardeşlerinizi sevindirebilirsiniz. Küçük iyiliklerle Bir insanı mutlu edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve bağış için derneğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Giyim Paketi yardımı içeriğimiz ayakkabı, çorap, alt üst çamaşır, gömlek, pantolon gibi kıyafetlerden oluşuyor. Allah hayırlarınızı kabul eylesin, sizde ufak bir yardım ile bir çocuğu sevindirebilir, ihtiyacını gidermesine vesile olabilirsiniz.

“Umutsuzlara Ümit, Yetimlere Tebessüm Olma Vakti.“

Ayrıtnılı bilgi İçin;

0216 224 2450

0539 204 2450

Bağış yapmak ister misiniz?
Tüm Bağışlar
Sık Sorulan Sorular
Tümü
Yardım Toplanan Bölgelerde Yardıma İhtiyaç Kalmadığında Toplanan Yardımlar Nerede Kullanılıyor?

Derneğimize ulaştırılan bağışlar ilgili çalışma alanlarında veya yardım ile ilgili kullanılır. Savaş, Doğal afet vb. olayların etkilerinin yok olması, yardımın amacına uygun bir şekilde kullanılıp mağduriyetin giderilmiş olması gibi olaylarda derneğimiz yapılan bağışı benzer özelliklere sahip bir başka çalışmada veya yardımda kullanır.

Ayni Yardım Kabul Ediyor Musunuz?

Şu anda maalesef herhangi bir ayni yardım kabul etmiyoruz.

Yardıma Muhtaçlara Bağışımı Nasıl Ulaştırabilirim?

Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği ana binasına gelerek elden nakdi bağışında bulunabilirsiniz.

Online bağış sistemini kullanarak internet sitemiz üzerinden bağış yapabilirsiniz.

Bağışınızı sitemizde yer alan banka hesap numaralarına havale/EFT ile gönderebilirsiniz.

Yaptığım Bağışın Tarafınıza Ulaşıp Ulaşmadığını Nasıl Öğrenebilirim?

Bağışınızı yaparken bize iletmiş olduğunuz cep telefonu numarasına yapmış olduğunuz bağış bilgileri tarafınıza iletilecektir. Ayrıca 0216 224 2450 numaralı telefondan derneğimizi arayarak yaptığınız bağış ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şefkat Eline Hangi Zamanlarda Bağış Yapabilirim?

Dernek ana binası için bağış saatleri hafta içi 09:00’dan 18:00’a kadar, Cumartesi 09:00’dan 15:00’a kadardır. Pazar günleri ana binamız kapalıdır.

Geçmişte Yaptığım Bağışları Nasıl Öğrenebilirim?

Evet İstediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. İsterseniz web sitemizde kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınızı açıp profil kısmından kontrol edebilirsiniz.

Düzenli Ödeme Talimatı İle Bağış Yapabilir miyim?

Maalesef böyle bir bağış sistemimiz şu anda mevcut değildir.

Yurt Dışından Size Nasıl Bağış Yapabilirim?

Yurt dışından derneğimize göndereceğiniz bağışları dolar veya euro hesaplarımıza SWIFT (Şube) kodu ile birlikte EFT yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanıyorsanız online bağışta bulunabilirsiniz.

SMS'den Yapılan Bağışlar Kesintiye Uğruyor mu?

Operatör ile yapılan anlaşmamız gereğince, gönderilen bağışta herhangi bir kesintiye uğramıyor.

Bilgilendirme SMS İptalini Nasıl Yapabilirim?

Bilgi amaçlı gönderilen SMS veya e-postaların tarafınıza ulaşmasını istemiyorsanız 0216 224 2450 numaralı telefondan derneğimiz ile iletişime geçip iptalini sağlayabilirsiniz.

SMS Bağış Hattı Size Mi Ait? Kaç TL Kesiliyor?

SMS bağışı en kısa sürede aktif edilecektir.

Vakfınıza Ayni Yardım Bağışlamak İstiyorum, Ekipleriniz Almaya Gelir Mi?

Şu anda maalesef herhangi bir ayni yardım kabul etmiyoruz.

 

Online Bağışlarda Nasıl Makbuz Alırım?

Online olarak gerçekleştirdiğiniz bağışları kredi kartı veya banka kartınız ile yaptığınız için herhangi bir şekilde makbuz kesilmemektedir. Kart ekstreniz makbuz olarak geçmektedir.

Gayrimenkul Benzeri Bağışlar Yapabiliyor muyuz? Bu Tarz Benzeri Bağışları Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Derneğimiz gayrimenkul vb. bağışlar yapılabilmektedir. Bağışlanan gayrimenkulün kullanımı ile ilgili bağışçı herhangi bir özel şart belirtilmemişse gayrimenkul vb. bağışlar ile nakdi bağışlar vakfımızın ülke ve yerlerde tespit ettiği ihtiyaçlara göre hazırladığı çalışmaların faaliyete geçirilmesinde kullanılmaktadır. Eğer bağışlanan gayrimenkul vb. için özel bir şart belirtilmişse (cami, okul, yetimhane vb.) bağışın geliri o şarta uygun bir biçimde kullanılır.

Herhangi Bir Ülkeye Nasıl Şartlı Bağış Yapabilirim?

Şefkat Eline şartlı bağışta bulunacak bağışçımız eğer bağışını bankadan yapıyor ise açıklama kısmında şartını belirterek, bağışını dernek ana binamıza gelerek elden yapıyor ise görevliye şartını bildirerek bağışının istediği alanda kullanılmasını sağlar.

haber
Bizler de Oradaydık - Elazığ Deprem Bölgesi
24 Ocak Cuma 2020 tarihinde saat 20.55’de Elazığ, Sivrice’de 15 km derinlikte 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin ardından artıcı sarsıntılarda yaşanmaya devam ediyor. Başta Malatya olmak üzere deprem birçok çevre il ve ülkede
Haber Detayı
haber
Şefkat Elinden 500 Öğrenciye Kırtasiye ve Giyim Desteği
Şefkat Eli insani Yardım Derneği olarak yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde bulunan köy okullarında bulunan 500 öğrenciye kırtasiye desteği sağlandı. Kış aylarının yaklaşması il
Haber Detayı
haber
Bot ve Mont Hediyeleri Köy Çocuklarının Yüzlerini Güldürdü
Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği gönüllülerinin bağışları ile iç anadolu bölgesinde köy okullarındaki öğrencilere bot ve mont hediyeleri ulaştırıldı. Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği “Köy okullarına yardım” projesi kapsamında
Haber Detayı
+90 216 224 2450
Bağış Sepetim (0)
Bağış sepetiniz şuan boş. Bağış Yap