+90 216 224 2450
Hesap Bilgileri Bağış Yap

SURİYE UN YARDIMI

Suriye için yaptığımız insani yardımlar arasında ekmeklik un yardımı da yer alıyor. Unlarımızı çuvallar halinde tırlarımız aracılığıyla Suriye’ye gönderiyoruz. Bu sayede fırınlarda unlardan ekmek üretilerek ekmekler Suriye halkına dağıtılıyor. Un yardımımızı da bağışta bulunmak isteyen vatandaşlarımızın katkılarıyla belirli aralıklarla yapıyoruz. Böylelikle savaş mağduru olan insanların ekmek yiyebilmeleri için unları fırınlara ulaştırıyoruz. Böylelikle unların kullanımıyla ekmekler üretiliyor ve savaş mağduru yoksullara ve muhtaçlara dağıtılıyor.

SURİYE’YE EKMEK YARDIMLARI

Savaş mağduru olan Suriyeli kardeşlerimizin yaşamlarına destek olmak amacıyla günlük olarak ekmek yardımları gerçekleştiriyoruz. Hayırseverlerimizin yaptığı bağışlar ile Un ve Ekmekleri Şefkat Eli fırınlarında pişirerek ortak kamp alanlarında, yetimhanelerde günlük olarak Ayrım yapmadan tüm savaş mağduru yoksul muhtaçlar için dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği olarak, bağışlar sayesinde yaptığımız ekmek dağıtımlarını savaşın ilk zamanlarından beri gerçekleştiriyoruz. Çadırlarda yaşayan yoksullara ve muhtaçlar için hazırlanan ekmek paketlerimizi günlük olarak belirlediğimiz zamanlarda dağıtarak onların ekmek ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyoruz. Bu hayırda bizlere katkı sağlayan destek olan bütün hayır sahiplerine teşekkür ediyoruz.

Ekmeklik Un Yardımı Yapıyoruz

Suriye için yaptığımız insani yardımlar arasında ekmeklik un yardımı da yer alıyor. Unlarımızı çuvallar halinde tırlarımız aracılığıyla Suriye’ye gönderiyoruz. Bu sayede fırınlarda unlardan ekmek üretilerek ekmekler Suriye halkına dağıtılıyor. Un yardımı bağışında da bulunmak isteyen vatandaşlarımızın katkılarıyla belirli aralıklarla yapıyoruz. Böylelikle savaş mağduru olan insanların ekmek yiyebilmeleri için unları fırınlara ulaştırıyoruz. Böylelikle unların kullanımıyla ekmekler üretiliyor ve muhtaçlara dağıtılıyor.

Online Bağışta Bulunmak

Suriye yardım için ekmek veya un satın alarak bağışta bulunmak isteyenler için bağışların online olarak yapılmasını sağlıyoruz. Bu sayede un veya ekmekle katkıda bulunmak isteyenlere web sayfamızda hesap numaralarımızı vererek istedikleri miktarlarda bağışta bulunmalarını sağlıyoruz.

Hayırsever vatandaşlarımız un veya ekmek için bağış yaparken ad soyad, telefon numarası, adet ve tutar bilgilerini giriyorlar. Böylelikle yapılan bağışların kimler tarafından gerçekleştiğini biliyoruz

Bağış yapmak ister misiniz?
Tüm Bağışlar
Sık Sorulan Sorular
Tümü
Yardım Toplanan Bölgelerde Yardıma İhtiyaç Kalmadığında Toplanan Yardımlar Nerede Kullanılıyor?

Derneğimize ulaştırılan bağışlar ilgili çalışma alanlarında veya yardım ile ilgili kullanılır. Savaş, Doğal afet vb. olayların etkilerinin yok olması, yardımın amacına uygun bir şekilde kullanılıp mağduriyetin giderilmiş olması gibi olaylarda derneğimiz yapılan bağışı benzer özelliklere sahip bir başka çalışmada veya yardımda kullanır.

Ayni Yardım Kabul Ediyor Musunuz?

Şu anda maalesef herhangi bir ayni yardım kabul etmiyoruz.

Yardıma Muhtaçlara Bağışımı Nasıl Ulaştırabilirim?

Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği ana binasına gelerek elden nakdi bağışında bulunabilirsiniz.

Online bağış sistemini kullanarak internet sitemiz üzerinden bağış yapabilirsiniz.

Bağışınızı sitemizde yer alan banka hesap numaralarına havale/EFT ile gönderebilirsiniz.

Yaptığım Bağışın Tarafınıza Ulaşıp Ulaşmadığını Nasıl Öğrenebilirim?

Bağışınızı yaparken bize iletmiş olduğunuz cep telefonu numarasına yapmış olduğunuz bağış bilgileri tarafınıza iletilecektir. Ayrıca 0216 224 2450 numaralı telefondan derneğimizi arayarak yaptığınız bağış ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şefkat Eline Hangi Zamanlarda Bağış Yapabilirim?

Dernek ana binası için bağış saatleri hafta içi 09:00’dan 18:00’a kadar, Cumartesi 09:00’dan 15:00’a kadardır. Pazar günleri ana binamız kapalıdır.

Geçmişte Yaptığım Bağışları Nasıl Öğrenebilirim?

Evet İstediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. İsterseniz web sitemizde kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınızı açıp profil kısmından kontrol edebilirsiniz.

Düzenli Ödeme Talimatı İle Bağış Yapabilir miyim?

Maalesef böyle bir bağış sistemimiz şu anda mevcut değildir.

Yurt Dışından Size Nasıl Bağış Yapabilirim?

Yurt dışından derneğimize göndereceğiniz bağışları dolar veya euro hesaplarımıza SWIFT (Şube) kodu ile birlikte EFT yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanıyorsanız online bağışta bulunabilirsiniz.

SMS'den Yapılan Bağışlar Kesintiye Uğruyor mu?

Operatör ile yapılan anlaşmamız gereğince, gönderilen bağışta herhangi bir kesintiye uğramıyor.

Bilgilendirme SMS İptalini Nasıl Yapabilirim?

Bilgi amaçlı gönderilen SMS veya e-postaların tarafınıza ulaşmasını istemiyorsanız 0216 224 2450 numaralı telefondan derneğimiz ile iletişime geçip iptalini sağlayabilirsiniz.

SMS Bağış Hattı Size Mi Ait? Kaç TL Kesiliyor?

SMS bağışı en kısa sürede aktif edilecektir.

Vakfınıza Ayni Yardım Bağışlamak İstiyorum, Ekipleriniz Almaya Gelir Mi?

Şu anda maalesef herhangi bir ayni yardım kabul etmiyoruz.

 

Online Bağışlarda Nasıl Makbuz Alırım?

Online olarak gerçekleştirdiğiniz bağışları kredi kartı veya banka kartınız ile yaptığınız için herhangi bir şekilde makbuz kesilmemektedir. Kart ekstreniz makbuz olarak geçmektedir.

Gayrimenkul Benzeri Bağışlar Yapabiliyor muyuz? Bu Tarz Benzeri Bağışları Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Derneğimiz gayrimenkul vb. bağışlar yapılabilmektedir. Bağışlanan gayrimenkulün kullanımı ile ilgili bağışçı herhangi bir özel şart belirtilmemişse gayrimenkul vb. bağışlar ile nakdi bağışlar vakfımızın ülke ve yerlerde tespit ettiği ihtiyaçlara göre hazırladığı çalışmaların faaliyete geçirilmesinde kullanılmaktadır. Eğer bağışlanan gayrimenkul vb. için özel bir şart belirtilmişse (cami, okul, yetimhane vb.) bağışın geliri o şarta uygun bir biçimde kullanılır.

Herhangi Bir Ülkeye Nasıl Şartlı Bağış Yapabilirim?

Şefkat Eline şartlı bağışta bulunacak bağışçımız eğer bağışını bankadan yapıyor ise açıklama kısmında şartını belirterek, bağışını dernek ana binamıza gelerek elden yapıyor ise görevliye şartını bildirerek bağışının istediği alanda kullanılmasını sağlar.

haber
Afrika'da Suyu Gören Çocukların Sevinci Duygulandırdı
Haber Detayı
haber
Türkiye'den Afrika'ya Uzanan Şefkat Eli
Haber Detayı
haber
Bizler de Oradaydık - Elazığ Deprem Bölgesi
24 Ocak Cuma 2020 tarihinde saat 20.55’de Elazığ, Sivrice’de 15 km derinlikte 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin ardından artıcı sarsıntılarda yaşanmaya devam ediyor. Başta Malatya olmak üzere deprem birçok çevre il ve ülkede
Haber Detayı
+90 216 224 2450
Bağış Sepetim (0)
Bağış sepetiniz şuan boş. Bağış Yap